!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor 1490/1330nm DDM 1.25/2.5 GCompatible s EPON/GPON( 1.244 Gb / /2.55 G)802.3 ah pon modul

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor 1490/1330nm DDM 1.25/2.5 GCompatible s EPON/GPON( 1.244 Gb / /2.55 G)802.3 ah pon modul

Hodnotenie:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
u7191

Štítky: 10g sfp, onú exkluzivitu xpon, thunderbolt ethernet adaptator, inteligentný modul, meter pon, epon, onú exkluzivitu, veľké fréza, 5g m2, sfp.

Skladom
€51.82 €64.77

XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul

XPON(1.25/2.5)gb / S=EPON1.25Gbps+GPON2.5Gbps

XPON auto-kompatibilné na identifikáciu E/GPON 1.244 Gb / /2.55 Gbps Funkcie Produktu • jednovláknová bi-directional údaje odkazy asymetrický TX 1244Mbps / RX 2488Mbps XPON onú exkluzivitu

aplikácia s XPON MAC

funkcia.

• SC/UPC nádoby SFP s XPON onú exkluzivitu MAC vnútri, "Plug-and-play" cez auto-discovery and configuration

• 1310nm DFB praskla režim vysielača, 1490nm TIA nepretržitom režime prijímač

• Jednoduché napájanie 3,3 V

• Digitálny diagnostický monitor rozhranie kompatibilné s SFF-8472

• SFP MSA súlade

• Nízka EMI a vynikajúce ESD ochrana

• Laserové zariadenie triedy I bezpečnostný štandard IEC 60825 v súlade

• RoHS súlad

• XPON onú exkluzivitu kompatibilné

• V súlade s SFP Multi-Source Dohody (MSA) SFF-8074i

• V súlade s ITUT-T G. 984.2, G. 984.2 Zmena a doplnenie 1

• V súlade s ITUT G. 988 onú exkluzivitu riadenia a kontroly rozhranie (OMCI) špecifikácia

Základné parametre a technické ukazovatele

Hlavné parametre xPON siete sú nasledovné:

● Multi-service support schopnosť: Full-service (vrátane ATM, Ethernet, TDM) možnosti podpory s prísne QoS záruky, optimalizované pre služby a podporu pre zostupný káblová TV prenos cez WDM;

● Automatická identifikácia a riadenie EPON a GPON prístup karty;

● Podporu vetvenia spôsobilosti 1:32;

● Prenos vzdialenosť nie viac ako 20 kilometrov;

● Vzostupný a zostupný symetrické line kurz je 1.244 Gbit/s. Podporuje port dopravnej premávke.

● Podpora statické a dynamické prideľovanie šírky pásma.

● Podpora multicast a rozosielania funkcie

Hlavné technické ukazovatele xPON siete:

(1) kapacita Systému: systém má veľkú kapacitu IP prechod jadra (30 G) poskytovať 10G Ethernet sieťové rozhrania, a každý OLT môže podporovať 36 PON sietí.

(2) Multi-service interface: Podpora TDM, ATM, Ethernet, CATV, a poskytnúť prísne QoS garantovať, ktorý dokáže úplne pokryť existujúce služby. Naozaj podporovať plynulé upgrade podnikania.

(3) Vysoká spoľahlivosť a dostupnosť požiadavky na systém: systém poskytuje voliteľnú 1+1 ochrana prepínanie mechanizmus, aby plne uspokojiť siete spoľahlivosť požiadavky telekomunikačnej siete, a prepínanie času je menej ako 50ms.

(4) Sieť rozsah: konfigurovateľné 10,20 Km sieťovú cestu, plne spĺňajú požiadavky na prístup k sieti.

(5) Jednotný systém riadenia softvérová platforma: a unified network management platforma pre rôzne metódy prístupu Popis Produktu

Absolútne Maximum Hodnotenia Parameter Jednotka Min Typické Max Napájacie Napätie V -0.5 3.6 Skladovacia Teplota ℃ -40 85 Operačný Prípade Teploty ℃ -40 85 Prevádzková Relatívna Vlhkosť % 5 95 RX Vstup Priemerný Výkon dBm 0 -7 ODPORÚČANÉ PREVÁDZKOVÉ Parametre PROSTREDIA Symbol Min. Typické Max Jednotka Napájacie Napätie V CC 3.135 3.3 3.465 V Napájací Prúd Icc 350 mA Operačného Prípade Teploty TI -40 25 85 ℃ ABSOLÚTNE MAXIMUM RATING Parametre Symbol Min Max Jednotka Napájacie Napätie V CC 0 3.6 V Skladovacia Teplota Tc 85 -40 ℃ Prevádzková Prípade Teploty TI 85 -40 ℃, Relatívna Vlhkosť RH 5 95 % RX Vstup Priemerný Výkon Pmax -7 dBm

Informácie O Firme

Spoločnosť výstava

Balenie A Doprava

  • Typ Konektora:
  • Rýchlosť Prenosu: 1200 mb / s
  • Certifikácia:
  • Prenosovej Rýchlosti: 10/100/1000Mbps
  • Vlnová dĺžka:
  • Názov Značky: ANDDEAR
  • Názov produktu:
  • ŠTANDARD: ITU-TH.984.X
  • Wi-Fi Podporované Frekvencie: 2.4 G & 5G
  • Lan Prenosovej Rýchlosti: 1000M Ethernet
  • Package: Áno
  • Aplikácia: Plochu
  • Číslo Modelu: ANDDEAR-X0120
  • Platné Typ Siete: Ethernet
  • Dĺžka: Other
  • Typ Rozhrania: Thunderbolt Ethernet
  • Adaptér Pätice: Iné
  • Druh: Interné
  • Bezdrôtový Protokol: 802.11 ac
  • Rýchlosť Prenosu Dát:

2021-01-24 Rostelecom status O5 receives, allows you to change GPON vendedor. GPON serial, Pon password, ploam password. Through Telnet, you can change the MAC address. It is heated no more than 60 degrees MikroTik Hap AC.
5/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!