!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

50pcs SC adaptér optický adaptér pre multi-mode ftth spojka simplex Šedá SC upc MM vlákno konektor doprava zadarmo IL<0.2 dB

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

50pcs SC adaptér optický adaptér pre multi-mode ftth spojka simplex Šedá SC upc MM vlákno konektor doprava zadarmo IL<0.2 dB

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
u7159

Štítky: vlákno sc, optické spojky, Vlákna, ftth, sekáčik optický, optické kliešte, optické vláknové spojka, optický spojka orientek, UPC, gpon prepínač.

Skladom
€7.46

E-mail:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003

Popis:

Optické adaptéry umožňujú užívateľovi pár z jedného konektora typu na iný typ.

Tieto adaptér sú zložené z polymér vonkajší tela a vnútorné montáž vybavené presné zarovnanie mechanizmus.

Tieto adaptéry sú precízne vyrobené a vyrobené pre náročné špecifikácie.

Kombinácia keramickej zarovnanie rukávy a presné tvarové polymér bývanie poskytuje konzistentné dlhodobé mechanické a optické výkon.

Funkcie:

Jednoduchá Inštalácia

Vysokú Presnosť

Nízke insertion Loss

  • Druh: MM
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Číslo Modelu: AD-SC-MM
  • QTY: 50pcs
  • Vlákna Typu: Multimode
  • farba: Sivá Béžová
  • Položka: optický adaptér
  • Odolnosť: 1000 krát
  • IL: <0.2 dB

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!