Ako predať umelecké diela

Zmluva o sprostredkovaní predaja v PDF

Ako predávať umelecké diela a starožitnosti?

Je to veľmi jednoduché. Ak vlastníte alebo sa domnievate, že vlastníte hodnotné umelecké dielo či inú starožitnosť, kontaktujte nás. Bezplatne vám poradíme a v prípade záujmu sprostredkujeme predaj vášho diela prostredníctvom aukcie.

Prečo osloviť Aukčnú spoločnosť Diana s.r.o.?

Sme spoločnosť pozostávajúca z tímu odborníkov z praxe, ktorí sa dlhodobo venujú histórií, starožitnostiam a umeleckým dielam. Našim zámerom je sústreďovať umelecké diela, zhodnocovať ich výskumom a odborným reštaurovaním, publikovať ich formou aukčných katalógov a sprostredkovať ich nákup a predaj zberateľskej verejnosti prostredníctvom aukcií.

Ako vám vieme pomôcť?

Vieme vám bezplatne pomôcť pri ohodnotení vášho umeleckého diela odborníkom z oblasti umeleckej histórie a teórie umenia.Vieme vám pomôcť zachrániť vaše poškodené umelecké dielo, pretože spolupracujeme s reštaurátormi zapísanými v Komore reštaurátorov, špecializujúcimi sa na maľbu na plátne a maľbu na dreve. V neposlednom rade vám dokážeme formou zberateľskej aukcie umeleckých diel výhodne sprostredkovať predaj vášho diela.

Koľko ma to bude stáť?

Nič. Províziu aukčnej spoločnosti znáša vydražiteľ diela a jej výška sa určuje z výšky vydraženej ceny diela.

Kde vás nájdem?

Nájdete nás v sídle spoločnosti na Hlavnej 84 v Prešove, v blízkosti konkatedrály sv. Mikuláša.

Kedy mi bude vyplatená cena vydraženého diela?

Cena diala vám bude vyplatená bezodkladne po jej vyplatení vydražiteľom, najneskôr do siedmych dní odo dňa konania dražby.

Čo ak sa moje dielo nepredá?

Po dohode s vami môže byť dielo ponúknuté v nasledujúcej aukcii za zníženú cenu, alebo vám bude vrátené.

Close