Ako prebieha dražba

Kto je Aukčná spoločnosť Diana s.r.o.?

Sme spoločnosť pozostávajúca z tímu odborníkov z praxe, ktorí sa dlhodobo venujú histórií, starožitnostiam a umeleckým dielam. Našim zámerom je sústreďovať umelecké diela, zhodnocovať ich výskumom a odborným reštaurovaním, publikovať ich formou aukčných katalógov a sprostredkovať ich nákup a predaj zberateľskej verejnosti prostredníctvom aukcií.

Kde nás nájdete?

Sídlo spoločnosti je na Hlavnej ulici č. 84 v Prešove, v blízkosti Konkatedrály sv. Mikuláša v Prešove, hneď vedľa Krajského múzea v Prešove. Viac informácii v časti Kontakt.

Čo je predmetom aukcie?

Aukčná spoločnosť Diana s.r.o. sa špecializuje na sprostredkovanie predaja predovšetkým historických i súčasných diel výtvarného umenia a iných starožitností.

Ako predávať?

Je to veľmi jednoduché. Ak vlastníte alebo sa domnievate, že vlastníte hodnotné umelecké dielo či inú starožitnosť, kontaktujte nás. Bezplatne vám poradíme a v prípade záujmu sprostredkujeme predaj vášho diela.

Ako dražiť?

Dražiť umelecké diela môžete na aukciách našej spoločnosti. Stačí si v sídle našej spoločnosti kúpiť aukčný katalóg, ktorý slúži ako vstupenka a zúčastniť sa aukcie. Bude vám pridelené dražobné číslo, ktorým sa môžete zapojiť do priebehu aukcie a vydražiť si vybrané dielo. Priebeh aukcie sa riadi aukčným poriadkom.

Ako vám vieme pomôcť?

Odbornosť našej spoločnosti je zastrešená vzdelanými odborníkmi z praxe z oblasti teórie umenia, umeleckej histórie a starožitností, práva a marketingu. Vieme vám bezplatne pomôcť pri ohodnotení vášho umeleckého diela a pri sprostredkovaní jeho predaja zberateľom umenia.

Close